Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bromoscriptint írt már fel...

Bromoscriptint írt már fel valakinek az orvos mellében lévő csomók miatt?

Figyelt kérdés

ma voltam nődokinál mert egy borsszemnyi csomót tapintottam ki. megultrahangozott és nem látott semmi kórosat, azt mondta a mirigyeim vannak megduzzadva. Megkérdezte hogy szedtem-e fogamzásgátlót és igen , ezt megelőzőleg 3 évig most szeptemberig (megelégeltem a mellékhatásait és azért nem szedem most tovább). Erre azt mondta hogy akkor emiatt lehet mert a hormonszintem egy alacsonyabb szinten lett most. Napi fél tablettát írt fel.


Olvastam fórumokat és mindenhol nagyon rossz mellékhatásait tapasztalték a tablettának és sehol sem olvastam azt hogy hasonló problémára szedték volna mint én..

Volt valakinek hasonló panasza és szedte rá ezt ?

Vagy valami természetes gyógymód nincs rá. (Annyit mondott még hogy vizesruházni, de ennél valami hatóanyagot is tartalmazó dologra gondoltam...Meg ygx télen nem szívesen vizesruházom magam...



#bromoscriptin
2013. jan. 7. 19:04
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!