Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A mellbimbó udvar összehúzódha...

A mellbimbó udvar összehúzódhat? És ha igen akkor mi a normális? FONOTOS (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Azzal van hatalmas problémám, hogy a mellbimbóm tök nagy :S de nem tudom miért és hogy ennyi idős korban mekkora a normális(15/L). Van úgy hogy összehúzódik és akkor kicsi lesz, de van meg mikor ilyen nagy. Akkor most mikor van normális állapotában? Amúgy meg a nagy mellbimbó nagyon ciki? mert én annak érzem :(

2013. jan. 9. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Az, hogy kinek mekkora, genetika kérdése. Mikor nő az ember melle, akkor valakinek a bimbóudvar szövete tágul könnyebben, valakinek, meg a "rendes" bőre a mellén.

Sajnos, még 3-4 évig nőni fog a melled, és a bimbóudvarod arányában még nagyobb lesz. (És ez majd a terhesség-szoptatás időszakában még nagyobbá válik.) Nem lehet ellene tenni.


Hideg hatására összehúzódik. Nem lesz kisebb, csak ahogy harmónikaszerűen összegyűrődik a bimbó körül kisebbnek látszik.

2013. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki. Sőt. Egyenesen szép. Az, meg hogy változik a mérete, az izgalmi állapotodat jelzi. És nem feltétlenül csak a nemit...
2013. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor semmit sem tudok ellene tenni? csak mert az összehúzódás előtt olyan mintha nem lenne meg a "bimbó" része csak az udvar de utána meg egy darabig igen. És kicsit aggódok hogy ez valóban normális e.
2013. jan. 9. 19:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Normális, hogy kisebbnek látszik a bimbó, mivel megemelkedik az udvar (a gyűrődéstől).
2013. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez teljesen normális, mindnekinek ilyen. Sok nőnek csak izgalmi állapotra, hidegre egyéb ingerre jön ki a mlelbimbó egészen addig amig nem szültek és szoptattak, utána kint marad. Hogy emkkora a bimbó udvar genetika kérdése, söt vannak pasik akik gerlyednek rá, én sem szeeretem hogy az enym oylan de soha nem zavarta egy pasimat sem, na meg most már a férjemet sem:)
2013. jan. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Teljesen normális ez, egyáltalán nem csúnya, sőt később a szoptatásnál igen hasznos is lesz.
2013. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!