Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy összeszedtem valami fertőzést (? ) és el szeretnék menni nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés
Nyáron barátommal rendszeres nemi életet éltünk, mindössze egyszer nem védekeztünk, de máris összeszedhettem valamit. Azóta hol elmúlik hol visszajön (Lactofeelt használok) a túl folyós, néhol darabos hüvelyváladék (nem viszket), ami elég büdös. Szeretnék elmenni nőgyógyászhoz, de hogyan kérjem meg anyukám? Neki is bent kell lennie, amíg a doktor kérdezget és megvizsgál?

2013. jan. 9. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
az orvosi titoktartásról tudsz valamit?páciens_orvos sem anyu sem apu sema szomszéd nem lehet jelen hacsak nem vagy kiskorú 14 év alatti
2013. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha elég nagy vagy a nemi élethez, legyél elég nagy a következmények kezelésében is. "Anyu, dugtunk, nem védekeztünk, elkaptam valamit. Vigyél el a doktor bácsihoz!" Vagy ne mondd el, menj egyedül orvoshoz.
2013. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanaz a véleményem, mint a 2. válaszolónak! Ha a szexhez érett vagy, ahhoz is legyél érett, hogy ha gond van, vállald a következményeket!!!
2013. jan. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Nem csak testileg kell érettnek lenni, hanem agyilag is!
2013. jan. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hiába bántjátok, mindenki volt egy bizonyos életkorban éretlen, felelőtlen és próbálgatta a határait feszegetni... Hát a kérdező így feszegeti a határokat, ez van!

A válaszom a kérdésre az, hogy a fertőzéseket máshol is össze lehet szedni, nem csak szex közben. Akár az uszodában, szaunában, szoláriumban, nyilvános wc-n, bárhol. Ha nem mered vállalni a felelősséget a nyári dolgokért, akkor nem kell neki elmondani, hanem csak annyit mondj, hogy összeszedtél valamit és büdös folyásod van, szeretnél elmenni nőgyógyászhoz és örülnél, ha elkísérne. Szerintem nem fog nemet mondani.

2013. jan. 10. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. jan. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
17 vagyok. És ez nem olyan dolog, hogy valaki mennyire érett... anyukám borzasztóan szigorú, és tudom, hogy vállalnom kell a felelősséget, de attól még tartok tőle, hogy haragudni fog.
2013. jan. 11. 22:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha 17 éves vagy, akkor már nem kell bent lennie, de ezt azért előre beszéljétek meg, ne ott kezdjetek el huzakodni, hogy menj ki, nem megyek, menj ki, stb...
2013. jan. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fertőzést elég sokféle képpen lehet összeszedni, ahogy korábban már írták. Dokihoz esetleg barátnővel is elmehetsz, ha feszélyez anyukád jelenléte (dokit sztk-ban is lehet rendeset találni, nem kell feltétlen magánorvos, gugliban rákereshetsz a kiválasztottra,általában mindegyiket véleményezik fórumokon).

Úgy vélem, Te is szívesebben járod az egyenes utat, ezért ha ezt jól látom, akkor én a helyedben azért valamit mondanék anyukámnak, hogy tudjon arról mi történik velem, pl eljött az ideje elmenni egy nőgyógyászhoz. A most még kínosnak tűnő okot(a dokilátogatás feltehető oka), ráérsz később, akár évek gyógyító távlatából is részletesen elmesélni neki.

2013. jan. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!