Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Corpo-cleaner hüvelyirrigáló...

A Corpo-cleaner hüvelyirrigáló tabletta jó a méhszájseb megelőzésére, esetleg kisebb méhszájseb meggyógyításársa?

Figyelt kérdés
Esetleg milyen megelőző módszereket tudtok javasolni? Félek nagyon ezektől:(

2013. jan. 9. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jobb ha orvoshoz mész és azt használod, amit ő ajánl.
2013. jan. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a colpo cleanert egyáltalán nem kéne használod... nekem eddig egy nőgyógyász sem ajánlotta. Inkább menj orvoshoz és tőle kérj segítséget. Az ilyen dolgokat nem szabad elbagatelizálni...
2013. jan. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Miért is küldenek téged orvoshoz??

Ha jól értettem semmi bajod sincs, csak megelőzésre keresel valamit, ugye?

2013. jan. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Utolsó, a kérdés az volt, hogy megelőzésre vagy kis méhszájseb meggyógyítására jó-e a cc... Nem, a méhszájsebet orvos gyógyítja!
2013. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, megelőzésre kellene valami!!! Nem hinném, hogy van, csak pánikolós vagyok.Mire kell ügyelni, hogy elkerüljem aproblémát? Valamit csak lehet tenni, azt olvastam fontos a hüvely normál(enyhén savas) ph jának megőrzése.
2013. jan. 10. 12:33
 6/11 anonim ***** válasza:
A méhszájsebet úgy lehet megelőzni, ha meg tudod tartani a hüvely nomál ph-értékét, azonban ezt nem a cc-vel kell elérni. Ez nemcsak a rossz, de minden baktériumot kimos a hüvelyedből és így oda a védekezőképesség. Ezt nekem is hozzáértő (orvos) mondta. Kívülről kellene csak mosakodnod ph4-es intim lemosóval. Amúgy miért félsz tőle? Volt már neked vagy a családban valakinek?
2013. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kicsit hipochonder vagyok, és édesanyámnak volt, igaz neki a szülés miatt alakult ki.Szoktam néha a neten olvasgatni, azt hallottam, fog gátló növeli az esélyét, én azt szedek:S No és, hogy sokszor csak vágásos műtéttel gyógyítható, attól rettegek!!! Nagyon szeretném elkerülni.Mosakodásra lactacid femina intim mosakodót használok, az jó?
2013. jan. 10. 18:43
 8/11 A kérdező kommentje:
No és azzal mi a helyzet, hogy az ondó is lúgos irányba löki a ph-t? Azt hogy oldjam meg ha nem mosom ki?(néha legalábbis)
2013. jan. 10. 18:45
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem az ondótól lesz bajod. A fogamzásgátló is megbontja a hüvely ph-ját. Most gondolj bele: fogamzásgátlót szedsz, az is zavaró, ott az ondó, az is befolyásol és ezt tetézni akarod még colpo cleanerrel? Én elhiszem, hogy nagyon rossz így félelemben élni, de fejben dől el az egész. Ne vonzd be magadnak a bajt, a pozitív gondolatok sokat számítanak, de ezt nem valami placebóval kéne elérni. A hüvely öntisztuló, ezért van folyásod. Ha nincs semmi problémád, akkor nem érdemes mindenféle külső dolognak kitenni, mert lehet, hogy pont azt éred el vele, amit nem szeretnél. Én még mindig amondó vagyok, hogy minőségi intim lemosóval is megoldható a megelőzés.
2013. jan. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,igyekszem pozitívan gondolkodni:)Igaziból attól ijedtem meg, h olvastam, h néha csak kimettszéssel gyógyítják,és azt nagyon nem szeretném 20 évesen, gyermektelenül:S
2013. jan. 11. 12:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!