Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez hüvelyszárazság? Javaslat?

Ez hüvelyszárazság? Javaslat?

Figyelt kérdés

Kicsit pirosabb a hüvelyem mint szokott lenni és ég meg viszket is picit. Nagyon sokszor szokott ez előjönni, nőgyagyász szerint nincs semmi bajom, hüvelyszárazságra irt fel hüvelykúpot még anno ami használt is.

Most megint előjött. Mit tegyek?

Szinte mindennap kiöblítem a hüvelyem sima vízzel, szerintetek ez is árt neki? Szappannal, tusfürdővel sosem mosom, csak sima víz.


2013. jan. 10. 09:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj egy normális nőgyógyászhoz! :)
2013. jan. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vett kenetet nincs semmi bajom...csak ez :/
2013. jan. 10. 12:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Belülről nem szabad öblíteni a hüvelyt, mert öntisztító, ebbe nem szabad beavatkozni... vagyis igen, árt neki. Megfelelő ph4-es intim lemosó habbal nyugodtan mosakodhatsz, csak mással nem szabad (szappan, stb.).
2013. jan. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Használsz esetleg fogamzásgátló tablettát/hüvelygyűrűt?
2013. jan. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

foggátlót szedtem, de már vagy 3-4 hónapja nem szedem.Pedig mostnában nem jött elő ez a bajom...

Előző kapcsolatomban teljesen elment a kedvem a szextől, mert mindig volt valami bajom.Azt hittem, hogy gomba, kentem canestennel, meg volt hogy vettem canesten kúpot is, utána 2-3 hétig jó volt utána kezdődött minden elölről. Nőgyógyász megállapította, hogy nincsen semmi bajom... Mégis fájt a szex, nem voltam elég nedves, viszketett a hüvelyem és a többi. Aztán felírt az orvos vitagyn C-t ami használt.Ez volt 1 évekb ... semmi bajom nem volt egészen idáig, mert már megint viszket és ég a hüvelyem.Nem hiszem, hogy gomba mert nincs folyásom, csak ugye viszketek és piros is a hüvelyem.


Azt olvastram hogy a natúr joghurt jó lehet rá. Igaz lehet?

2013. jan. 10. 20:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veled?
2022. máj. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!