Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka? lécci help!

Mi lehet az oka? lécci help!

Figyelt kérdés
májusba jött meg az első menstruációm és azóta decemberig mindig megjött a 28. napra de az útóbbi 2 honapban mindig egy hétel előbb jött meg mint vártam.

2013. jan. 10. 18:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Ennek az okàt egy nőgyògyàsz biztosan jobban tudja , mint mi itt.

Lehet az oka gyulladàst, hormonzavar ès mèg sok egyèbb.

2013. jan. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Stressz,hormonzavar,gyulladás.Nézesd meg magad dokival.
2013. jan. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

most mit ijesztgetitek? nem menstruál még egy éve sem,akkor miért lenne baj ha előbb jön? majd beáll még pontosabbra,fölösleges orvos.

örülj neki kérdező,hogy már ilyen pontos,eddig nekem is az volt :)

2013. jan. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Az orvos sosem fölösleges, mert csak ő mondhat biztosat! Azért ne gondolj semmi rosszra Kedves Kérdező!
2013. jan. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Ne halgass ezekre az ijesztgetőkre!

Teljesen normális ez még neked, majd 2 év alatt, de legkésőbb 16-17 éves korodra be fog állni állandóra.

Nekem is így volt, barátnőimnek is, szóval ha nincs semmi más tüneted, akkor nyugi.

2013. jan. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Senki nem ijesztgette a Kérdezőt, csak akik azt írták, hogy menjen orvoshoz, nem képzelik távgyógyítónak magukat, és vannak olyan értelmesek, hogy tudják, hogy több betegségnek lehetnek egyforma tünetei, és hogy mindenkinek másképp reagál a szervezet bizonyos dolgokra, épp ezért más kezelés lehet szükséges! Nem utolsósorban, nem akarják a Kérdező egészségét veszélybe sodorni az internetes "jó tanácsokkal"!!!
2013. jan. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
60%

Kedves utolsó!

Akkor ne adj tanácsot!

2013. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A 09:40-es vagyok. Én nem írtam a Kérdezőnek, hogy ezt vagy azt próbáljon ki. Akinek fontos az egészsége, az orvoshoz megy, és nem itt vár csodára az idegen "jóakaróktól"!
2013. jan. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
39%

Első vagyok!

Én sem ijesztgetni akarom, de orvosi diagnózis nélkül elég nehéz következtetni, hogy mi baja lehet. Igen, lehet, hogy semmi. Nekem pl hormonzavar okozott hasonló problémát és semmi egyéb más tünetem nem volt, csak hogy előbb jött meg a menzeszem, mint kellett volna. Elmentem dokihoz egy vizsgálatba és egy vérvételbe senki nem fog belehalni, és max megnyugszik, hogy az ég világon semmi baja. Ha meg mégis van, akkor örülhet, hogy időben elkapta és nem huszonévesen vakarja majd ott is ahol nem viszket, hogy babát akar, de nem jön össze! Ennyi


Tizenévesen nem kéne tudatlanul az észt osztani!!! Gratulálok a szüleiteknek. Ahhoz meg pláne, hogy abból, hogy a barátnőknek meg xy-nak is így volt, akkor a kérdezőnek is pontosan ez a problémája!

2013. jan. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
de fogjátok már fel,nincsen semmi baja!! csak előbb jött meg neki mint kellett volna! -.- ha nem állt be neki és nem menstruál még 2 éve akkor minek orvos?! amíg nem áll be,addig normális ha késik vagy előbb jön,minek kell egyből betegségre gondolni? úristen..
2013. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!