Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen tapasztalataitok...

Milyen tapasztalataitok vannak Dr. Szalmási Attila nőgyógyászról Miskolcon?

Figyelt kérdés
Keresnék végre egy jó dokit, de eddig valahogy egyik sem jött be. Mindig magánra megyek, és még így is vagy nem törődöm módon leráznak, vagy órákat kell várni bejelentkezés ellenére is...Szóval el vagyok kenődve...Most babát szeretnék és tényleg fontos lenne egy jó orvos...

2013. jan. 10. 18:44
 1/4 A kérdező kommentje:
pontosítok: Dr. Szalmás Attila
2013. jan. 10. 19:02
 2/4 anonim válasza:
Én egyszer voltam , semmi bajom vele . Ugyanolyan mint más .minden ment mint a karika csapás nem hozott kínos helyzetbe pikk pakk kész is lettem :DD
2013. jan. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Huncutka@ válasza:
Én nála szültem két éve. A magánrendelésére jártam csak uh-ra és ctg-re kellett a kórházba mennem. Soha nem kellett várnom szinte egy percet sem. Nagyon kedves, lelkiismeretes orvos. Csak ajánlani tudom!
2013. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 barbara2012 válasza:
Én is csak ajánlani tudom, 21 hetes kismama vagyok. Nagyon kedves, normális. Én is hozzá járok.
2013. febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!