Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha elmegyek nőgyógyászhoz, és...

Ha elmegyek nőgyógyászhoz, és most kedden vesztettem el a szüzességem, és azt mondom neki hogy még nem szexeltem, az nagy baj lenne rám nézve? 16L

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy nem, de nyilván megkérdezi, hogy mi történt a szűzhártyáddal.
2013. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a kérdés rendszerint nem erre irányul, hanem, hogy élsz-e rendszeres (vagy rendszertelen) nemi életet.
2013. jan. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Miét hazudnál?
2013. jan. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, csak érdekelt, mert ugye 1 még nemis rendszeres meg nemis rendszertelen
2013. jan. 12. 08:32
 5/12 A kérdező kommentje:
a szűzhártyám ujjazásnál szakadt ki :)
2013. jan. 12. 08:32
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A szüzesség elvesztése tulajdonképpen azt jelenti, hogy lefeküdtél valakivel. Az ujjazás valahol nem ide tartozik, mert fizikálisan lehet, hogy ettől szakadt át a szűzhártyád (honnan tudod?? lehet, hogy már előtte sérült..), de a hagyományos értelmében véve még szűznek tekintenélek. Egyébként amiatt kérdezi meg, hogy élsz-e szexuális életet, mert egyrészt akkor finomabban vizsgál, másrészt azt hiszem, csak akkor végez méhnyakrákszűrést, ha már élsz, mert aki szűz, annak általában P0 az eredménye. Legalábbis nekem így magyarázta a doki, amikor először mentem.
2013. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
a szűzhártyád sok okból kiszakadhat. sport, tampon használat stb. nyugodtan mondd hogy nem volt még nemi kapcsolatod, sok lánynak nincs meg már a szűzhártyája pedig még csak nem is pettingelt.
2013. jan. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de volt már aktusom :)
2013. jan. 12. 11:53
 9/12 anonim ***** válasza:
32%

Ha azt mondod, hogy már éltél, akkor lehet, hogy venne kenetet, rábeszélne fogamzásgátlóra, stb.

Ha azt mondanád, hogy nem, akkor nem tenné előzőeket.

2013. jan. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki az igazat.hidd el nem te leszel az első akitől ezt hallja.Nem fog hülyének se nézni.Egy orvos akkor tud legtöbbet segiteni ha őszinte vagy vele.
2013. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!