Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Te milyen gyakran pisilsz?...

Te milyen gyakran pisilsz? Hová fordulhatnék ezzel a problémával?

Figyelt kérdés
kb olyan 15 percenként pisilek, hol keveset, hol sokat. van hogy csak néhány csepp jön mégis úgy rohanok a wc-re hogy úgy érzem, hogy teljesen tele a hólyagom. ez a dolgo már teljesen megkeseríti az életemet, nem tudok boltba elmenni, ha dolgozni megyek ami egy órás út busszal, már indulás után 10 perccel majd összepisilem magam, és egész úton azért imádkozok, hogy nehogy bepisiljek, mert volt már hogy csak egy hajszálon múlott. hová forduljak? nőgyógyászhoz? és ha talál valamit akkor majd ő küld tovább? vagy hová menjek?
2013. jan. 12. 13:19
 1/4 A kérdező kommentje:
20 N
2013. jan. 12. 13:19
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
Mindenek előtt a háziorvosodhoz menj, és ha kell ő úgyis tovább küld. :)
2013. jan. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Urológus, ez az ő területe, nem a nőgyógyászé.
2013. jan. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%

én is sokat pisilek,-na jó,nem ennyit,mint te :D :S de mennyit iszol?Az fontos ugyebár. Én ha napi 1-1,5 l-t megiszok nagy nehezen,akkor 15-20 percenként megyek én is, Nekem a doki azt mondta,valószínűleg kicsi a húgyhólyagom.


Te is menj el orvoshoz!

2013. jan. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!