Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A gtogyszertari tejsavban...

A gtogyszertari tejsavban vannak tejsavbakteriunok?

Figyelt kérdés

2013. jan. 13. 16:01
1 2
 11/15 bensdorp ***** válasza:
Orvoshoz ezzel nem kell menni, nem tudna a kenőcsnél többet javasolni. Ha 3 napig nem javul, vagy esetleg jobban begyullad, akkor lehet indokolt az antibakteriális kezelés, egyébként nem. Ez egy egyszerű maródásos seb, csak nagyon érzékeny helyen.
2013. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Rendben.Akkor lemosom kamillateaval zuhanyzaskor es aztan bekenem Bepanthennel.
2013. febr. 5. 15:48
 13/15 bensdorp ***** válasza:
Gyakrabban kend, ne csak egyszer egy nap!
2013. febr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Rendben,koszonom.
2013. febr. 5. 15:58
 15/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Meg egy honapja,mikor a kerdest irtam,elmentem nogyogyszhoz,mert nagyon piros volt a csiklomnal és a kis szeméremajkak korott,és nagyon fajt.

Aurobin kenocsot adott,és egy gyogyszertárban kikevert hamosíto és hidratálo krémet.

Az Aurobintol még jobban begyulladt egy het után,ugyhogy azt abbahagytam.A masik krémmel azota is kenem.

Meg mindig fáj,piros.Tegnap voltam az orvosnál,és azt modta,hogy gennyet is lát rajta.

Es kenjem tovabb a kremmel.

Azt szeretném megkérdezni,hogy normalis,hogy meg mindg faj,és nem gyogyult meg?A genny mitol lehet,elmulik magátol&?Ha gennyes,azt jelenti,hogy rosszabbodott?

2013. márc. 5. 19:50
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!