Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Házilag nem lehet meggyorsítan...

Házilag nem lehet meggyorsítani a menzeszem valahogy? SŰRGŐS!

Figyelt kérdés

Szombaton központi írásbeli felvételim lesz és pont akkor kéne megjöjjön, de én nagyon nagyon rosszul vagyok, hányok meg minden olyankor és a gyógyszer sem segít..nem szeretném a pótfelvételit megírni, mivel az ezerszer nehezebb meg minden.Valaki nem tud valami ázilagos módszert találni arra, hogy kicsit hamarabb megjöjjön, akár egy nappal előtte? már iszok valami nők gyógyteáját, de eddig nem segített.Kérlek.

köszönöm.


2013. jan. 15. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
durva módszer, de nekem bevált: jéghideg zuhany.
2013. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem ami bevált: aviva női torna

Googlezz rá, és próbáld meg letölteni a gyakorlatokat. Ott vannak módszerek arra, hogy hamarabb jöjjön meg:)

2013. jan. 15. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem pont a meleg fürdő tud segíteni. Csak zárójelben mondom, mert nem tudom hány éves vagy, ami nekem még gyorsítani szokta amikor már közel van a menzesz ideje, a szexuális együttlét.
2013. jan. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Többen írtak itt a citrom mensi eltoló hatásáról...

Hát nem tudom.., ártani biztosan nem árthat, legrosszabb estben C vitaminból nem lesz hiányod.

2013. jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

harmadik válaszolónak: valószínűleg 14 éves lehet vagy fiatalabb mert felvételit nem szoktak idősebbek írni.

nekem meg pont akkor lesz meg vagy akkor fog megjönni,amikor bálom lesz,fehér ruha. és akkor én mit szóljak? :(

2013. jan. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, igen, 14 éves vagyok.:)
2013. jan. 16. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
#5-ös vagyok: én is! nekem meg akkor lesz peteérésem! XD
2013. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
sok sikert hozzá..
2013. jan. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!