Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hajam alig nő, már mindent...

A hajam alig nő, már mindent kipróbáltam ricinus olajat is. Nem tudom, hogy mit ronthattam el, és nemsokára ballagási fényképezés lesz. Szeretném, ha addigra nőne egy párcentit, hogy azért látszódjon is. Valaki valamit ajánlana, hogy nőjön a hajam?

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ricinusolajnak hónapokkal később kezd hatása lenni...
2013. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez nem igaz. Tapasztalatból mondom, hogy nem kelenek hónapok. [link] itt leírtak szerint használd! Ja és ha azt szeretnéd hogy nőljön addig, ne vasald.
2013. jan. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
augusztusban lett levágatva és azóta kb. 1-1,5 centit nőtt annyira rövid..és hát szoktam vasalni,mert miután kimosom és megszárad nem lehet vele kezdeni semmit,rövid,dús,és hullámos a vége.ha összefogom,akkor pedig száll.próbálom a ricinus olajat,de hát.:/
2013. jan. 27. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!