Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elsőnek jött meg és 3. -ik...

Elsőnek jött meg és 3. -ik napja is nagyon erős! Miért van? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, és nagyon erős. Anya szerint az első mindig ilyen erős de én nem vagyok biztos benne.... Amikor első nap tusoltam, egy kb. fél ökölnyi alvadt vér csomó esett ki belőlem (fuuujjj x__x) Miért van ez? Egyáltalán normális? Betétet is sűrűn kell cserélnem..

2013. jan. 18. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Az alvadt vér nagyon gyanus, nem normális. Menj orvoshoz!
2013. jan. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, az első kettő három nekem is ilyen borzasztó erős volt. Aztán konszolidálódott.
2013. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alvadt vér normális, de a fél ökölnyi nagynak tűnik!
2013. jan. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs semmi baj, az elején nekem is nagyon intenzív vérzéseim voltak, alvadt vércsomókkal.

Később változot aztán.

Viszont akkor még nem voltak görcseim, sajnos az is csak később jött nekem.

2013. jan. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is normális. Az első párnál sokszor van hogy több jön meg ritkébban, gyakrabban. Ha nem jön töbebt olyan angyon angy alvadt vér akkor szerintme nincs gond. Kisebb az normális mivel ilyen a nyálkahárnya ami leválik na meg alvadt vér is.
2013. jan. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális.Nekem a második volt erős,a többi közepesnek mondható.
2013. jan. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem most a negyedik ilyen :D

am milyen érdekes,ha azt írtad volna hogy gyenge akkor mindenki azt írja: "hát az első ilyen". most meg azt írják hogy erős szokott lenni. hát ok XD

ha valakinek gyenge én akkor is odaírom hogy normális,mert nekem erős volt,szal tudjál róla hogy mindegy hogy erős vagy gyenge!!!

tegnap fürdés után álltam törülközőben és akkor láttam hogy kijött egy nyálkahártya darab.

nem vagy egyedül.

2013. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!