Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hánzli János, pécsi nőgyógyász...

Hánzli János, pécsi nőgyógyászról ( Veress Endre uti rendelő) várok véleményeket. Jó orvos, szimpatikus stb?

Figyelt kérdés
2009. aug. 30. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, nekem az első orvosom volt! Nekem nem volt bajom vele, nagyon rendes:)
2009. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Várok még további tapasztalatokat! :-)

2009. szept. 1. 20:24
 3/8 anonim válasza:
Én már 35 éves vagyok és már szültem is egy babát, de sajnos nem a Doktor Úrnál. Csak a szülésem után "bukkantam" rá. A barátnőm mindkét kislányát nála szülte és nagyon elégedett volt Vele. Én csak nőgyógyászati problémámmal kerestem meg és elmondhatom, hogy nagyon emberi és meg lehet Vele beszélni a dolgokat.
2009. szept. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2009. szept. 21. 19:15
 5/8 anonim válasza:
Mindkét kislányomat nála szültem, az egyiket 2007-ben, a másikat a közelmúltban. Korrekt ember, kifogástalan a munkája.
2009. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ!
2009. szept. 24. 14:59
 7/8 anonim válasza:
Egy hete született meg a kisfiunk az ő közreműködésével. Nem a magánrendelésére jártam, mégis csupa jót mondhatok róla. Megbízható, akkor kedves, mikor kell, lelkismeretes, csak ajánlani tudom!!!
2010. dec. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szimpátia egyéni, és nagyon végletes is tud lenni, akitől én kiszaladok a világból, az másnak a zsánere, vágyai netovábbja, és fordítva! De én is csak jót mondhatok a doktor úrról: biztos szakmai tudás, nincs felesleges locsi-fecsi, sem olcsó népszerűség-hajhászás nála, de amikor kell, bátran ráhagyatkozhat az ember a szakmai tudására és emberileg is kedves és megnyugtató a jelenléte. Bár nem mostanában volt, neki is köszönhetem, hogy máig csak szép emlékeim vannak a szülésemről.
2013. máj. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!