Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van valakinek véleménye Dr....

Van valakinek véleménye Dr. Tömösváry Zoltán és Dr. Páczai Anita nőgyógyászokról?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztem Budapestre és szükségem lenne egy nőgyógyászra, általános szűrővizsgálatok elvégzéséhez. Sok véleményt olvastam más orvosokról is, de ők tűnnek a legszimpatikusabbnak. Ha bárkinek tapasztalatuk van velük kapcsolatba kérem ossza meg velem. Természetesen más orvosok ajánnlását is szívesen várom. Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!
2013. jan. 20. 15:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

dr.Páczai Anitáról nagyon jó tapasztalatom van.

Kedves,rendes,árakat tekintve is korrekt.

A másik orvost nem ismerem

2013. jan. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én Páczaihoz járok a G1 intézetbe, nagyon kedves, nem feszengek előtte. Az árak itt elég magasak szerintem,de nekem megéri.
2013. jan. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen,a sima magánrendelőjében jóval alacsonyabbak az árak..
2013. jan. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Páczai Anitáról nagyon jókat hallottam.
2013. jan. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2013. jan. 21. 10:15
 6/11 anonim válasza:
Én is Páczai doktornőhöz járok, eddig semmi negatív tapasztalatom nem volt, most terhesgondozásra járok hozzá a Váci u-i rendelőjébe.
2013. jan. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Én Tömösváry doktrohoz járok évek óta: sok mindenen mentünk át közösen, 2 hét múlva nála szülök.

Meleg szívvel ajánlom!

A magánrendelése a Madách téren 10e Ft. Érdemes korai időpontot kérni nála, mert nagy csúszások lehetnek a rendelési napja (kedd) végére.

2013. febr. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dr Páczai Anitáról sok jót hallottam.
2013. febr. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Páczai doktornőről én is sok jót hallottam, de a személyes tapasztalatom ennek ellentéte volt sajnos. Az egy dolog, hogy 30 ezret fizettem nála, a problémám abból fakadt, hogy 10 órára 3 nőt is beírt. Hiába szerettem volna néhány kérdést feltenni, nem nyílt rá lehetőségem, mert kint sorban álltak. Ezzel természetesen nincs is gonda, ad 1:ha ingyenes a szolgáltatás, hiszen ekkor értelemszerű a futószalag effektus, ad 2: ha elnézést kér, és arra hivatkozik, hogy véletlenül írtak be azonos időpontra töb pácienst. Mivel egyik sem történ meg, így azt gondolom, hogy álkedves és pénzéhes teremtés. Nekem nem vált be.
2014. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dr. Lengyel Mária is jó nődoki -
2014. aug. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!