Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Összegezzük a székesfehérvári...

Összegezzük a székesfehérvári nőgyógyászokat! Ki a legjobb?

Figyelt kérdés

Láttam már sok kérdés volt,XY milyen stb..

Én folyton nőgyógyászt keresek,de nem találok igazán jót. Dr.Szőke Katalint például az egész családom dicsérte -persze ők magánrendelésre mentek hozzá- én pedig Mórra az SZTKba,de ránézésre megállapította,hogy semmi bajom sincs,mire én közöltem,hogy folyásom van erre felírt egy gombaölőt ami csak ront ugye a helyzeten.... Ha kiadok 10ezer forintot egy vizsgálatért,szeretném,ha előbbre jutnék,de nem merek idegenhez menni,ill. mehetnék SZTKba is,ha tudnám,h nem az lesz,mint Katalinnál. Hova menjek?



2013. jan. 21. 11:40
 1/2 anonim válasza:
Szia.Én tavaly januárban Dr.Blaskó Ervinnél szültem,végig hozzá jártam vizsgálatokra.Kedves doki,és végig hallgatja az embert.Vagy pedig még a Dr.Csetényi Zsolt.Ha viszont női dokit szeretnél akkor Dr.Kalamász Nikolettát ajánlom.Magánrendelésen odafigyelnek az emberre.Az ezelötti terhességemmel(6 hetes terhes voltam) elmentem SZTK-ba mert vérezgettem,megvizsgált egy dokinő azt mondta ez természetes,rá 3 napra elvetéltem.Szóval inkább magánrendelés!
2013. jan. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Aki Fehérváron főorvos az már letett valamit az asztalra úgy gondolom,egyetlen nő van közöttük: Dr. Bognár Ida. Nála szültem,magánrendelésre jártam igaz hozzá,de tette a dolgát,odafigyelt rám. A többit nem nagyon ismerem, a Blaskóval már találkoztam,rendes volt,aranyos. Jah és a Mohost ne felejtsük ki,hozzá akkor sem mennék többet ha ő fizetne nekem.

Ha kell az Ida elérhetősége, írj privit.

2013. jan. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!