Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha a nagymamámnak volt trombóz...

Ha a nagymamámnak volt trombózisa 80 éves korában, akkor én nem szedhetek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Másnak a családban nem volt,szüleimnek sem. Ettől a ténytől eltekintve még szedhetek tablettát vagy nekem nem lehet a mamám miatt?( persze alapos kivizsgálás,plusz labor után)

29/L


2013. jan. 21. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell nézni, hogy van-e rá öröklött hajlamod. Ha van, akkor nem szedhetsz.

Vgy hát szedni szedhetsz, csak jó eséllyel trombózist kapsz, azt meg gondolom nem szeretnél.

2013. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

persze hogy nem..

nővérem most 38,ő szedett minimum 10 évig,de nem volt vele semmi gond..persze tudom ez nem garancia,csak megemlítettem.vizsgálat mindenképpen kell

2013. jan. 21. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy gondod lenne belőle. na meg nem mindegy hogy nagymamádnak hogy lett. Csak ugy magától vagy mondjuk lábtörés vagy ilyesmi után?
2013. jan. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hú,ez nagyon jó kérdés! holnapra megtudakolom,mert tényleg nem mindegy ! :)
2013. jan. 22. 00:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!