Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Endokrinológust keresek Békés...

Endokrinológust keresek Békés megyébe! Tudnátok ajánlani valakit? Nem magán rendelésre gondoltam most első sorba! Ha magán rendelés mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
hogyan kezdjek hozzá?mik az első lépések?nem tudom van-e gond nálam ezt szeretném kideríteni!

2013. jan. 22. 10:29
 1/3 anonim válasza:
66/526-526 gyulai kórház, a szakrendelőben van endokrin-rendelés, ezt a melléket kérd, de csak kb 2-3 hónap mire bejutsz, de legalább ingyenes! Érdemes már laboreredménnyel menni, és mondd meg a háziorvosodnak, hogy kérjen többféle hormonvizsgálatot a beutalón!
2013. febr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm,hogy válaszoltál!!

hát csak gyanakodok a pco-ra! hormonom elvileg jó!!vannak eltérések de a dokim nem mondta,hogy nem jó! csak hiába mentem vérvételre nem nézték a cukrom meg az inzulint terheléssel! így meg nem lehet tudni van-e baj!! a cukrom és a inzulinom 0 perces tökéletes! még talán túl alacsony is!! nem tudom lehet így okom félni a pco-tól, IR-től?? nem tudok addig megnyugodni! de lehet megpróbálom rávenni a dokimat csinálja meg az inzulin +cukor terhelést!mert sajnos nem lehet packázni ezzel! meg hát lombikra fogunk járni!! ha vagy jó lenne a tudnál válaszolni!! előre is köszönöm!!!

2013. márc. 2. 14:14
 3/3 A kérdező kommentje:
hát nekem az már nem igazán jó ha 2-3 hónap múlva tudnák csak menni!!így lehet csak magán doki jöhet szóba!! kit ajálanátok??és mennyiért rendel??
2013. márc. 6. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!