Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Volt már olyan hogy valamit...

Volt már olyan hogy valamit bénáztatok a nőgyógyásznál? Pl nem tudtatok felülni a székbe. Leírnátok a sztorit?

Figyelt kérdés
2013. jan. 22. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először mentem, az a papírizét sikerült letolnom, ahogy helyezkedtem :D De semmi kínos nem volt benne, asszisztens rögtön tett oda egy másikat.
2013. jan. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ott bármi történik már hozzá vannak szokva, hogy a nők idegesek. Egyébként volt már olyan, hogy mivel nadrághoz vagyok szokva szépen elmentem derékig érő cuccban és nadrágban. Ja és az a lényeg ebben, hogy 58 éves vagyok. Szép látvány lehettem, még annak ellenére is, hogy nem vagyok elhízva.
2013. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor először mentem a lábelhelyezés nem ment. A doki mondta, hogy hová, hogyan rakjam a lábam. :)

Mikor másodszorra az már ment, de akkor meg azt a vmit csúszkáltam el ,magam alól amit oda tesznek. No meg ott mondogatta: Csússzon még lejjebb...no! :)

Majd ha harmadszor megyek, talán már nem leszek béna. :)

2013. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

zekben semmi ciki nincs. Az hogy túl fentre fekszik az ember szinte minden nőre igaz.

felfeküdni amx akkor nem tudsz ha el van tőrve a lábad, amugy mért ne tudnál.

Én pl nagyon befeszitem magam, nahogy közeledik az orvos záródik a lábam. Volt aki a könyökével feszítette amig viszgált mivel reflex szerűen zártam na meg persze feszitem az izmaimat. pedig tudom hogy csak akkor fáj, de ez van. De volt egy orvos aki nem teketoriázott nem várt amig kihisztizem ezt és belém nyomta igy is a kacsát, jól is tette utána a követekzőnél rögtön nem is feszitettem mivel tudtam hogy nekem lesz csak rossz.

2013. jan. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!