Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Durvabb antibakterialis...

Durvabb antibakterialis szappantol (dettol) kialakulhat barmilyen huvelyi rendellenesseg? Elkezdtem viszketni, es nem akar elmulni, annak ellenere, hogy abbahagytam a hasznalatat.

Figyelt kérdés
Most szappanmentes intimlemosot hasznalok. Szex kozben is fajdalmaim lettek.
2013. jan. 22. 17:50
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

kipusztította a hüvelyflórát és elkaptál valami csúnya fertőzést....menj el orvoshoz, ez nem mókadolog....

egyébként meg ilyen vegyszerrel még kezet sem érdemes mosni, nemhogy az intim területeken....

2013. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jesszus a kéztsztító szappant tilos nemi szervekre használni. Kaphatsz egy olyan komoly gyulladást is ami rámehet a méhedre petevezetékeidre. menj el orvoshoz ezek a fertőzések gombák nem mulnak el otthonmi kezeléstől véglegesen és a NEMI SZERVEDRE CSAK INTIM MOSAKODÓT HASZNÁLHATSZ. a hüvely bemenetetdet fertőtlenítheted betadinos vattával, az nekem is szokott segíteni.
2013. jan. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Micsodaaaaaaaaaaaaaa??? DETTOL-al mosod az intim testrészed? Ezt nem hiszem el.

Ha már nagyon akarod valamivel mosni, akkor javaslom a lactacid-femina intim szappant, de azt is 3 naponta 1x max. A hüvely ph-ja felborult, nem csoda, ha elszaporodnak a gombák és gyulladás alakul ki.

2013. jan. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Kinyírja a teljes élőflórát a hüvelyben. Egy darabig ne mosd semmivel és helyreáll.
2013. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jahh és annyira túllihegni mint az előttem írók azért nem kell. Magától helyre fog állni, orvosra nincs szükséged. :)
2013. febr. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!