Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális, hogy minden nap...

Normális, hogy minden nap tisztasági betétet kell hordanom?

Figyelt kérdés
Valamennyicske folyásom mindennap van, néha átlátszó, néha fehéres. Nektek is kell betét minden nap?

2013. jan. 22. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Tinédzserként kellett, szerencsére már nem :D
2013. jan. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha nem viszket csí és nem nagyon darabos nem baj. Van akinek több van akinek kevesebb. Nekem is van mindenap (kivétel mensi utáni pár nap) de mondjuk nem annyi hogy tisztasági kéne.
2013. jan. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én hordom minden nap.
2013. jan. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha az a bugyi amit reggel felveszel, nem bírja ki estig, akkor nyugodtan hordj tisztasági betétet.
2013. jan. 23. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális. Én nem hordok minden nap, de pl anyukám igen. Neki úgy kényelmesebb, hát hordja. Te is hordd nyugodtan, bajod nem lesz tőle, csak ne illatosítottat vegyél. :)
2013. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nalam is ez van, de nekem picit fura szaga is van neha. Vagyis hat mindig fura szaga van, de nem mindig eröteljes. Pl. menstruacio utan semmi szaga nincs, söt van, hogy folyas se. Miert nem jo az illatositott? -en ezt a discreet-et hasznalom,mert tetszik az illata.
2013. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 female_superiority ***** válasza:

Normális, én is szoktam.

31/N

2013. jan. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, normális. Minden nőnek van több, kevesebb.
2013. febr. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!