Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen mellnövelő szerek vannak?

Milyen mellnövelő szerek vannak?

Figyelt kérdés
kinek mi a tapasztalata melnövelö szerekkel kapcsolatban.. kapszula, krém, rágó, masszázs??? kinek mi vált be és milyen márka???? vagy kinek van rossz tapasztalata vele kapcsolatban???

#mell #kapszula #nagyobbítás #mell feszesítő
2013. jan. 22. 23:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez kamu,ha felnőtt vagy és nem tini ilyen "csodaszerek"-nem hatnak...ha terhes leszel és szülni fogsz akkor nőhet a méret illetve egyes fogamzásgátló tablettától is nőhet egy-két méretet.Ha sportolsz feszesebb lesz,jobb lesz a formája.De miért akarod növeszteni?
2013. jan. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%
Wc papír! Dörzsölgesd vele, attól biztos megnő! Csak gondolj a fenekedre, ott is hatott!
2013. jan. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Kétféle mellnövelő szer van, ami tényleg nem kamu, és beválik.

Az egyiket úgy hívják hogy terhesség, a másikat pedig úgy, hogy plasztikai műtét.

2013. jan. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
A masszázs működik de csak akkor ha ismerik az egzotikus muangchu teknikát én kivételesen ismerem ;)
2013. jan. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A hízás is sokat segít, de ne próbáljátok ki!
2013. jan. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

2es-ezt a viccet ismerem, és egyetértek :D

És a mi azt illeti szerintem két pár zokni illetve push up melltartó is jó hatást gyakorol mig le nem veszed.

Én 3 csodaszert tudok viccet félretéve:

-terhesség ill szoptatás

-fog.gátló-

-és az idő mig kislánybol felnőtt nő leszel akár plasztikai műtét árán is.

Majd ird le melyiknél döntöttél, és a fiúk kedvéért egy "ilyen volt -ilyen lett " képet is rakj ki.

Akinek nem tetszik a kis melle az gondoljon bele hogy milyen érzés nagy mellel élni mikor mindenki azt bámulja, annak beszél, és majd leszakad a hátad ill melled főleg ha futni kell.NEm vesznek emberszámba mindenkinek csak két duda leszel.TÉnyleg marhajó érzés. TApasztalat.

2013. jan. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%

Ha életvidám vagy,szép a mosolyod(gondozott fogakkal) és szereted a embereket,-senki nem nézi ám a mellméretedet.Nőként mondom,hogy barátkozz meg magaddal,-ha viszont nem sikerül mert tényleg annyira láthatatlan a méreted,akkor meg értem a plasztikai műtétet.De csodaszerek nincsenek!

A nagy mellűek meg ne kritizálják már...nekem is volt nagy mellem szép nagy hájas hassal-na az sem szép látvány,fogyókúra után csak közepes méret maradt,de lapos a hasam.-Akinek meg megadatott a nagy méret vékony derékkal az örüljön neki!

2013. jan. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem kritizálásnak írtam csak hogy érezze az érem másik oldalát is.

Persze ezek kirívó esetek voltak, én mindig kisebbeket szerettem volna az előbb említettek miatt.De gondolom ha kisebbek lennének akkor meg nagyot szeretnék.

De Abban teljesen igazad van hogy ezt el kell fogadni.

Én pl akkor fogadtam el mikor elkezdtem fog.gátlót szedni és még nagyobbak lettek..Akkor már jó volt az előző méret is..

2013. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

w3dzz ! honnan veszed h nagy a seggem ?? :D


:SSS a plasztikai műtéttől félek.... hallottam elég sok rosszat felőle... azért köszönök minden választ :)

2013. márc. 5. 22:31
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne izgulj emiatt az légy aki vagy érezd jól magad sálálálááá á
2013. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!