Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan helyeken van szőr...

Olyan helyeken van szőr rajtam ahol általában nem kellene lennie (has, váll), nem is igazán szőr hanem inkább pihe, de nagyon sötét színe van. Az igaz hogy a nők ahogyan nőnek fel egyre kevesebb lesz a szőrzetük ilyen helyeken? 13/L

Figyelt kérdés
Sötét színű a hajam és az egész családomnak is.
2013. jan. 23. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a te korodban a nyakamon volt egy ping-pong labdányi fekete szőrös folt... aztán eltűnt magától:D vicces volt:D


Most meg van a hasamon 1-2 fekete szőrszál, meg van a mellemen is pár. Csipesszel szoktam kiszedegetni. Ha nem teszem több centire is megnőnek.

2013. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el nőgyógyászhoz, ő elküld endokrinológushoz és kezdenek veled valamit ott.
2013. jan. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ez magától is elmúlik valamennyire?Meg mennék én nőgyógyászhoz de ezt nem olyan könnyű felhozni anyumnak. :/
2013. jan. 23. 20:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Menj endokrinológiára! :)
2013. jan. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem 13 évesen ezzel még nem fognak semmit csinálni. :S Nem tudom, hogy ez igaz-e. Szólj anyudnak, hogy zavar, ő szerintem tudni fogja, hogy kihez kell fordulni.
2013. jan. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!:)
2013. jan. 24. 19:03
 7/7 anonim ***** válasza:
endokrinológiára általában beutaló kell amit kapsz a nőgyógyásztól. Szerintem nem fognak veled semmit kezdeni. Amikor én voltam 15 évesen azt mondták, hogy nem adnak semmilyen gyógyszert és majd kinövöm..19 vagyok és még nem nőttem ki..
2013. jan. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!