Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ebből lehet baj? Ma jutott...

Ebből lehet baj? Ma jutott eszembe, elfeledkeztem róla. (lent)

Figyelt kérdés

Fél évente kell járnom rákszűrésre,mert egyszer már műtöttek P3-as eredmény miatt. Úgy szoktam csinálni,mivel fogamzásgátlót szedek,hogy a második 3 havi adag elfogyása előtt megyek gyógyszert is aratni,meg megcsináltatni a rákszűrést,így pont kijön a pontosan fél év.

De most valahogy sok dolog összejött és jövőhét kedden vagy szerdán tudok menni gyógyszert iratni és már szerdán el is kell kezdenem szedni. Viszont most hétvégén fog megjönni és kedden,szerdán biztosan meglesz még.

Lehet baj abból,hogy csak 2 hét múlva tudok elmenni rákszűrésre?


2013. jan. 25. 09:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez még belefér! :)
2013. jan. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz probléma. 2 hét még nem sok csúszás, és meg lehet érteni, ha valami közbejön.
2013. jan. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi,csak nagyon rá vagyok görcsölve erre a dologra a műtétem óta.
2013. jan. 25. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebből nem lesz baj, ne aggódj. Abból lenne, ha műtét után évekig arra se jártál volna. :)
2013. jan. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. jan. 25. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!