Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudtok mondani Aviva tornagyak...

Tudtok mondani Aviva tornagyakorlatokat, amiket ciszta, polip megelőzésére javasolnak?

Figyelt kérdés

Neten sehol nem találom a leírást,tanfolyamra sajna nincs pénzem:S Esetleg valami olyan oldalt ahol konkrét gyakorlatok vannak?

L20



2013. jan. 27. 19:01
 1/1 anonim ***** válasza:
az a baj hogy a tanfolyam nélkül nem fog menni. Ez egy összetett dolog, az egészet kell csunálni csak ugy hatásos. Én voltam tanfolyamon egy alaklommal el sem lehet elsajátítani. A másik hogy megelőzésre nem használják hanem már meglévő problémára. Ha ugyanaz a lányvagy aki az elöb is kérdezett hogy nagyon félsz ezektől és a mtétektől. Akkor scak azt tudom mondani ha ezen ennyire kattogsz tuti bevonzod. Könyörgöm mért kell 20 évesen ilyeneket előre feleslegesen kattogni???? Attól nem lesz kisebb az esély hogy aggódsz miatta.
2013. jan. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!