Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tampontól átszakadhat a...

Tampontól átszakadhat a szűzhártya?

Figyelt kérdés
Most jött meg a pms-em és azt mondják a tampon jobb mint a betét csak én félek attól h átszakad

2013. jan. 27. 22:48
 1/8 anonim válasza:

nem szakad át. alapjáraton van rajta egy kis rés.

van már pici ob tampon. ilyen rózsaszínes a doboza, vegyél olyat, és olvasd el használati utasítást figyelmesen. először nem lesz kellemes, de meg lehet szokni és gyakorlás kérdése a felhelyezés. amúgy én jobban szeretem a tampont mert nem csúszkál össze-vissza, mint a betét.

2013. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi az a pms?
2013. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igen átszakadhat tőle. Viszont sok lány addig nem is tudja használni amig szűz, van aki meg simán. Ha átszakad hát átszakad. Nekem a betét sem csuszkál én nem tudom Ti milyet ahsználtok akinek csúszkál...??

Tényleg mi az a PMS???

2013. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nem menstruálsz ne használj tampont mert kérosítja a szövetekket a hüvelyben!!!
2013. jan. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%
A pms a menstruáció előtti állapot, na, most ha neked az "jött meg," akkor nem is most menstruálsz, hanem majd egy-két hét múlva. Akkor minek most a tampon?
2013. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Pms az nem pre-menstruacios szindroma? Vagyis a menstruacio elotti allapot. Ez jott meg neked, akkor minek a tampon? Nem is menstrualsz. Viszont a betet jobb, mint a tampon.
2013. jan. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Kedves Kérdező hány éves vagy? A PMS mint ahogy írták, a menstruáció előtti tünetegyüttes. Tampont semmiképp ne használj amíg nem menstruálsz, és menstruáció alatt is csak akkor ha nagyon muszáj!
2013. jan. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Pms= prementstruációs szindróma!

Vagyis az első alakalom! Szóval megjött! Am a betét hogy tud csúszkálni? Azt nem beleragasztani kell a bugyiba?

Am vettem olyan kis tampont a rózsaszín ob-t és jó! Thnx!

2013. febr. 4. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!