Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért vannak az intim mosakodó...

Miért vannak az intim mosakodók is kb.28-30 összetevőből, ugyanolyan parabén származékokból, kőolajszármazékokból stb. , mint az átlagos tusfürdők? Egészséges ez?

Figyelt kérdés

Nem az lenne a jó, ha csak néhány alapanyagból lenne plusz jó lenne a pH-ja?


Most vettem Jessa intim mosakodót, egyedül ez van csak 18 összetevőből, nagy része ugyanaz a natúr és jó alapanyag, mint általában a natúrkozmetikumokban, és ez látszik az állagán is.

A többit,amit elolvastam, úgy szép sorban még ott a polcon, mind drágább is volt, és híresebb márkák, de mind nagyjából ugyanazt az összetevőket tartalmazza, mint az átlagos tusfürdők, amire azt szokás mondani, ne vedd meg, mert az kőolajszármazék, parabén származék, parfüm, tartósító, EDTA, ami káros stb. stb. nem akarom felsorolni. Elméletileg a bőrnek sem jó, mert szárít stb., de akkor ott lent az nyálkahártya, szóval mindent sokkal jobban és rögtön beszív!!! Akkor miért használja az egész világ? Azért mert jó a pH-ja, már el is kell felejteni, hogy amúgy káros?


2013. jan. 28. 20:20
 1/6 gelazso ***** válasza:
87%
nem,de a reklámot ilyen kamu kérdéssel eladni a jobbfelsö sarokban sem egeszéges.
2013. jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, nem értem a válaszodban ezt a reklámra vonatkozó részt, bocsi
2013. jan. 28. 20:30
 3/6 A kérdező kommentje:
Én csak érdeklődő vagyok, hogy akik évek óta vásárolják az intim mosakodókat, ők hogyan gondolják. Nem értem mi ebben a kamu kérdés.
2013. jan. 28. 20:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt hiszi reklámozni akarsz.
2013. jan. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos engem a bőrproblémáim vezettek el oda, hogy elég tisztában legyek a natúrkozmetikumok és más nem allergizáló termékekkel. Nem valami izgalmas folyton figyelni...szóval nyilván ha tehetném bármit magamra kennék és nem érdekelne.De nem tehetem.

Tényleg jóindulatból mondom, hogy szerencsés a hozzászóló, addig örüljön míg nem tudja mi is ez az egész.

2013. jan. 29. 08:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Legtöbb helyen nemnagyon vannak egészséges dolgok. Én pl fluormentes fogkrémet favorizálom, és azt csak bioboltban találtam eddig.


Itt írnak egy-két dolgot mi van benne. Nekem kínai. De hátha neked mond valamit.

[link]

2013. jan. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!