Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek baj van? Többi lent

Szerintetek baj van? Többi lent

Figyelt kérdés
az elsőszőr 36 napja jött meg elsőnek nekem, de azóta nem. mi lehet az oka? 15.5

2013. jan. 29. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Remélem azt akartad írni, hogy az első először. Ha ez volt az első mensid, akkor normális ha kimarad néha, vagy hosszabb ideig semmi sincs. 18 éves korig én úgy tudom nem para, ha nem áll be, utána illik elmenni egy nődokihoz.
2013. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj! :) Az elején hónapokig is kimaradhat a menstruáció, de ha 2 menstruáció között fél évnél több van, akkor érdemes orvoshoz menni. :) Most még nincs miért aggódnod! :)
2013. jan. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. jan. 29. 17:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ez teljesen normális még.Ha 17 éves korodig nem áll be akkor érdemes elmenni orvoshoz, addig bármi előfordulhat, ki is maradozhat.
2013. jan. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!