Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kedves nőtársak! Nőgyógyászati...

Kedves nőtársak! Nőgyógyászati vizsgálattal kapcsolatban válaszolnátok egy-két dologra?

Figyelt kérdés

Ha elmegyek egy általános nőgyógyászati vizsgálatra,ahol mintát vesznek, ultrahangot csinálnak,stb.. akkor biztosan kiderül ha van esetleg valami nemi betegségem, ugye?

Nem volt eddig sok kapcsolatom, jó pár éve van egy párom,csak vele voltam. Csak mostanában annyit hallottam ezt a témát,hogy inkább elmegyek vizsgálatra. Hiszen van olyan ami sokáig tünetmentes és sosem lehet tudni...

Vagy vannak kifejezetten olyan szűrővizsgálatok,melyek elvégzését kérni kell ?

Lehet hülye kérdés,de eddig nem nagyon foglalkoztatott a téma,így nem is tájékozódtam benne.

Előre is köszi a válaszokat!


2013. jan. 29. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, eloszor is ne aggodj! Rutin vizsgalat az egesz. Ha nincs problemad, akkor nem kell kulon kerned semmit. Viszont erdemes betartani az eves szurovizsgalatot.
2013. jan. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rutin vizsgálaton NEM szűrnek nemi úton terjedő betegségre. Ha HIV/HPV/szifilisz stb. tesztet akarsz, akkor mondani kell.
2013. jan. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm!
2013. jan. 30. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!