Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hány évesen használtál először...

Hány évesen használtál először tampont? Hány éve menstruáltál?

Figyelt kérdés
Mi miatt kezdted el használni?

2013. jan. 30. 10:27
 1/10 anonim ***** válasza:
17 éves, 4 éve menstruáltam. Sport miatt.
2013. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22 éves voltam, akkor már 6 éve menstruáltam. Azért döntöttem úgy hogy kipróbálom, mert nyár volt és medencés buli :-)
2013. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18 voltam,amikor először használtam, mert gyógyfürdőre utaltak be, ahol vízmsszázs, gyógyúszás volt, 8 éve menstruáltam
2013. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%

12 éve menstruálok,kb olyan 17 évesen próbáltam ki,kiváncsiságból,egy fél évig használtam de nem jött be a dolog.

23L

2013. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16 évesen használtam először tampont. 14 évesen menstruáltam először. azért kezdtem tampont használni mert kényelmesebb.Most 18 éves vagyok.
2013. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen próbáltam először, alkalmanként szoktam most is használni, ha olyan helyre megyek, hogy feszélyezne a betét (színház, sport, strand stb.) Nem akartam korábban használni, nem hittem el, hogy a szűzhártyám megmaradna mellette, mikor láttam, mekkorára tud duzzadni, mikor megszívja magát. Nekem fontos volt, hogy megőrizzem.
2013. jan. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
13 évesen kezdtem menstruálni és 15 évesen, gimi elsőben használtam először tampont. A barátnőim már mind azt használtak és nekem is könnyebb volt egy tampont a zsebembe csúsztatni, amikor mentem wc-re. Tehát kényelmi szempontból, utána pedig az élményfürdőben is jól jött. Én személy szerint jobban szeretem, mint a betétet.
2013. jan. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én amig szűz voltam nem tudtam feltenni. Vannak lányok akiknek addig nem megy, másnak meg simán. Amugy most is csak akkor használok ha strandos program van éppen. Valahogy nem szeretem, na meg nem is oylan erős hogy zavarna a betét, meg eleve csak 3 napig tart már. Tiniként persze több is volt és hosszabb is.
2013. jan. 30. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja azt nem írtam hogy 18körül voltam amikor először sikerült feltenni, akkor már 6 éve menstruáltam.
2013. jan. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 female_superiority ***** válasza:

Kíváncsi voltam rá, 14-15 évesen, két-három éve menstruáltam. Azóta vegyesen használom a betéttel, is-is.


Például ha egész nap itthon vagyok, akkor betétet használok. Aludni szintén betéttel szoktam. Ha megyek valahová, a közelbe (boltba például) szintén betéttel. Sportolni, szórakozni (főleg ha táncos dolog) tamponnal. A munka változó. A munkám 60%-a irodai, 40% utazás (több száz kilométer naponta, kocsival). Az irodában tampon, mert nagyon kulturált Női Vécénk van, jó kézmosási lehetőséggel. Ha utazok valahová betét (kitudja, milyen körülmények között kell cserélnem és azért a puncimba nem nyúlnék BÁRMILYEN kézzel, némelyik autópálya vécében a betétcserét se szívesen csinálom). Nagy utazáson (repülővel például) tamponozok.

31/N

2013. jan. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!