Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
késett a menstruációm 9 napot majd megjött 2 napra akkor sem normálisan azóta csak rózsaszines barnás folyás van de az sem mindig. Szerintetek mitől lehet ez? (tudom csak az orvos mondhat biztosat de kiváncsi vagyok ki tapasztalt ilyet)
2013. jan. 30. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hány éves vagy és mióta menstruálsz. Tinikorban ez normális lehet. Felnőttkorban pedig tényleg csak az orvos tud valami biztosat mondani. Előfordulhat, hogy néha normális, de lehet valami betegség miatt is.
2013. jan. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
12 éve menstruálok soha semmi nem volt vele, babát tervezünk. Nem fáj semmim.
2013. jan. 30. 11:46
 3/5 anonim ***** válasza:
én csinálnék egy terhességi tesztet. én mikor terhes lettem kicsit később jött meg és alig volt.
2013. jan. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
sokan köztük anyukám is ezt mondja, neki pl fél időig volt menstruációja
2013. jan. 30. 14:20
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor szorítok hogy baba legyen :) csinálj egy tesztet de aztán írd meg mi lett :)
2013. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!