Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Genitalis herpesz kezelese...

Genitalis herpesz kezelese noknek mennyi ideig tart ha az elejen sikerult elcsipni?

Figyelt kérdés

Jah fasza sikeult asszem benyelnem.


Pedig mar vagy 3-4 hete nem is szexeltem de azt irjak ez lappanghat regebb ota.


Igazabol elozo heten volt erosebb feher folyasom es budi volt lent. Minden nap zuhanyzom. Azt hittem azert erosebb mert nem szexeltem egy ideje es allandoan szexelhetnekem van tehat hogy a nemi izgalomtol...

Elozo heten vettem eszre valamit a kisajkamnal de azt hittem hogy biztos az hogy megvagtam magam borotvaval.

De nem most a masik oldalon ks volt es megneztem magam tukorrel szal nem vagas...


Kis pottyok...

Szal genitalis herpesz.

Nem sok csak par; nem viszket most elozo heten volt; nem faj semmi csak tudom hogy ott van a zuhanyzasnal erzem amikor mosom magam.


Mennyi ido amig ezt a fost kikezelik?

Ezutan szexelhetek vedekezes nelkul vagy atadnam a partnernek vagy ha kikezeltek akkor szexelhetunk gumi nelkul?


:(((

ahh rosszabbkor nem is johetett volna ugy nezett ki ujra osszejovunk most meg mit mondok neki cica meg nem tudunk szexelni mert multkor ezer hete beraktad gumi nelkul vagy egy ezerves virus lappangott bennem ahhh nem is hiszem el! :(


am nem faj meg semmi szerencsere.

holnap foglalok a dokimhoz idopontot -_- kulfoldon vagyok itt furi a rendszer


2013. jan. 30. 15:49
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

De ez nem ocsmany, szinte nem is latszik csak en tudom hogy ott van mert nah kezzel erezni hogy szarazabb ott a bor...


Kicsit olyan mintha egy torott vonalban lenne... marmint hogy nem pottyok a gatresznel...


nah mar kivancsi vagyok mifasz lehet ez...

egytalan nem faj az gondolom eleg jo jel.

nem piros meg semmi...


az meredek lenne ha linkelnek este kepet xD

aki akarja megnezni ha meg nem akkor nem...

nem durva...


de azert zavar hogy nem tudom mi az...

majd holnap a doki

2013. jan. 30. 16:15
 12/14 anonim ***** válasza:
Egyébként ha a gát tájékon van, akkor könnyen lehet, hogy nem erről van szó, hanem egyszerűen a bővebb, gomba okozta hüvelyváladék felmarta. Láttam már példát ilyenre, egy hét krém és rendben van.
2013. jan. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

az is lehet mert elozo heten volt folyasom es mar mentem volna canestenert de elmult magatol ahogy megjott.


:)

jahj koszonom amugy hogy megemlitetek mas opciokat mert en hajlamos vagyok a legrosszabbra gondolni.


ra is olyan merges voltam hogy berakta nelkule mert a tabit csak ugy kezdhetem el hogy nem volt unprotected sex es ezt mar nem eloszor csinalja en meg mindig csusztathatom a kezdest -_-

2013. jan. 30. 16:21
 14/14 anonim ***** válasza:
Erre minden ember hajlamos :) Mindenki a legrosszabbat feltételezi, de betegséget csak beteg embertől tudunk elkapni :)
2013. jan. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!