Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg a havibajom?

Miért nem jön meg a havibajom?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaimnak és barátaimnak már megjött csak nekem nem. vajon miért?

2013. febr. 2. 12:16
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Akarod mondani menstruacio???Megjön ha itt az ideje.Hany éves vagy?
2013. febr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Neked majd később jön meg. Azért mert nálad még nem elég érett a szervezeted, a méhed a menstruációra.
2013. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
81%

Hány éves vagy?


11 és 15 éves kor között teljesen egészséges, bármikor jön is meg. Én pl. 12 éves voltam, az osztályban a lányok több, mint felének akkor még nem volt meg. Extrém helyzetekben akár 16-17 körül is jöhet, de az már nem szokványos, és mindenképpen ajánlott egy vizsgálat olyankor, nincs-e valami gond. Ne aggódj, ahogy a kérdésedben is írtad, csak a bajnak van, örülj neki, hogy még nem kell vele bajlódnod :)

2013. febr. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt jó lenne tudni h hány éves vagy. Én anno 11(!!) voltam amikor megjött, a barátnőimnek pedig csak 15-16 évesen. Ez sok mindentől függhet, de én a helyedben nem aggódnék. Viszont ha már idősebb vagy és már tényleg nagyon zavar akkor nem árt ellátogatnod egy nőgyógyászhoz.
2013. febr. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
12 éves vagyok. Ja es igen menstruácio
2013. febr. 2. 12:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat... mostmár megnyugodtam... :)
2013. febr. 2. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:
16 éves korodig nem kell aggódnod ha nem menstruálsz.
2013. febr. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ó még nagyon fiatal vagy, majd 16 éves korod után ha esetleg nem jönne meg, akkor el kellene menned orvoshoz.
2013. febr. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen mit akarsz még???
2013. febr. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!