Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A nőgyógyász látni fogja?

A nőgyógyász látni fogja?

Figyelt kérdés
Sokszor masztiztam, és már nincs meg a szűzhártyám.. Az orvos tudni fogja hogy még szűz vagyok csak nincs meg ugye? Nem tervezem hogy megyek, de ha az élet úgy hozza akkor tudni fogja ugye?
2013. febr. 2. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

Inkább nem kommentelem a kerdesed, csak mellekesen megjegyzem, h nem igazan erdekli a dokit h szuz vagy-e meg.


Ja es olvasgasd kicsit a biosz konyvedet. Rad fer.

2013. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az orvos csak annyit lát hogy van vagy nincs. AZ hogy mitől nincs nem érdekli és nem is lényeg. Sok lánynak a tampon hazsnálattól vagy akár sportolástól is átszakad.
2013. febr. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha elmész az orvoshoz és nincs meg a szűzhártyád ő azt fogja gondolni, hogy már nem vagy szűz. Ha átszakadt a szűzhártya nem lehet megmondani ránézésre, hogy mitől szakadt át. De ez aztán végkép nem fogja érdekelni a szakrendelésen mikor a 20. vagy nem tudom hányadik betegként bemész hozzá. Ideje nincs ezen gondolkodni.
2013. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt nem fogja tudni, hogy mitől szakadt át a szűzhártyád, bár gondolom ha maszturbálástól, akkor másképp néz ki, mintha pl. sport miatt szakadt volna át.
2013. febr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!