Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Acetonos illatú folyás? 18/L

Acetonos illatú folyás? 18/L

Figyelt kérdés

Citromsárga színű, erős aceton illata van, néha darabkákban jön. Szex közben fáj a hasam.

Pecsételő vérzésem volt a ciklus közepén több napig. Már 39. napnál járok és sehol a menzi. :(

Védekeztünk rendesen, csak félek, hogy akár egy tűhegynyire kilyukadt az óvszer, bár kétlek, csak aggódom.

Egyébként szabálytalan a ciklusom.



2013. febr. 4. 16:09
 1/4 anonim válasza:
Igen valószínű, hogy valamilyen fertőzésed van. (gumi mellett is el lehet kapni ezt-azt, illetőleg arról is lehet szó, h a hüvelyflórád egyensúlya felborult) Mindenképpen menj orvoshoz! Tudom, h kellemetlen, én is féltem az elején, mert "ciki" ezekről beszélni. Illetve ezt hittem. Aztán belegondoltam, hogy heti legalább 60 órában ilyen (sőt még ezerszer rosszabb!) betegségekkel foglalkozik az orvos, ő bizony nem fog lehidalni vagy zavarba jönni. Rájöttem, h sokkal cikibb a félelem miatt magamnak ártani. Szerintem valamilyen gyógyszert(kúp) ír fel, meg utána hüvelyflóra visszaállító kúrát kell csinálnod, ennyi. :) Szóval bátorság! :)
2013. febr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezt valószínűleg orvossal kellene megbeszélned.
2013. febr. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! Akkor szerintetek terhesség így kizárva?
2013. febr. 4. 19:43
 4/4 anonim válasza:

Kizárni látatlanban nem lehet, de tény, hogy az általad tapasztaltak nem tartoznak "a terhesség első tünetei" c. halmazba.


Bár már jó rég fogamzásgátlót szedek, de azért én is találkoztam már gumival párszor, olyan nincs, hogy tűhegyire szakad ki, és azon át "meglógnak a fiúk", ha a gumi szakad, akkor bizony végigszakad. Legalábbis én ezt tapasztaltam.


Jobbulást :)

2013. febr. 10. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!