Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek a 10 éves lányom...

Szerintetek a 10 éves lányom használhat tampont ha már megjött a menstruációja?

Figyelt kérdés

2013. febr. 4. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
48%
Én még elég korainak tartom. Szerintem inkább még ne.
2013. febr. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem hiszem hogy jó megoldás lenne. Várni kellene még azzal!
2013. febr. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Atyaég! Ha jót akarsz neki 20 évesen is lebeszéled róla! Komolyan neked ez kérdés volt, hogy esetleg használhatna tampont???
2013. febr. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehetetlen mini tampont hasznalni, de meg nem ajanlom, tul fiatal hozza, legalabb 12-13 eves legyen!

En 17 voltam mikor eloszor hasznaltam.

18/L

2013. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is még egy kicsit korai.
2013. febr. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
A tampon alapvetően nagyon egészségtelen. A betétet ajánlom kizárólag a kislányodnak.
2013. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
csak ha nagyon muszáj, de ez minden életkorra vonatkozik. baja nem lesz tőle, ha pl kihagyhatatlan uszi van, akkor használjon, de egyébként kerülje :)
2013. febr. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Te tényleg az anyukája vagy? Tudhatnád, hogy még idősebb korban sem egészséges a tampon!
2013. febr. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Ha a kislány írt volna, akkor meg a jogaival jönnétek és az anyuka lenne a "szemét-szigorú-banya". Nyilván most mindenki azt írja, hogy "ÚúúúúúúúúúúristenNemSzabad"....


Kedves Kérdező, ezt kettőtöknek kell megbeszélni, ha a lányod a háta közepére se kívánja a betétet, akkor engedd neki kipróbálni. Ne segíts neki, de ne is akadályozd. Szerintem ha ott lesz a célegyenesben ő is meg fog inogni és rájön, hogy nem való még neki a tampon!! Arra az esetre, ha nem így lenne, szögezd le neki, hogy kezdetben csak a legerősebb napon használhatja, slussz-passz. A kecske is jól lakik, a káposzta is megmarad.

2013. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem ne használjon még fiatal hozzá. Én 13 éves vagyok és 2 éve menstruálok, de anyukám még igy sem engedi
2013. máj. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!