Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha kigyogyul valaki a huvelygy...

Ha kigyogyul valaki a huvelygyulladasbol, es elmegy nogyogyaszhoz, akkor a vizsgalat kozben nem fertozodhet vissza?

Figyelt kérdés

A vizsgaloeszkozok teljesen sterilek?

A fem kacsakat minden paciensnel ujat hasznalnak vagy csak fertotlenitik oket?



2013. febr. 5. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnál,dehogy fertőződhetsz vissza.Én hajlamos vagyok összeszedni mindent,de nem a dokinál.Amikor visszamentem az eredményért már nem vizsgált meg mégegyszer,de ha igy is lenne,nem ott kapsz el valamit az tuti
2013. febr. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 bensdorp ***** válasza:
100%
Sterilizálják őket, ami azt jelenti, hogy teljesen mikroorganizmus-mentesek lesznek az eljárás során. Ha valahol, nem az orvosi rendelőben fogsz visszafertőződni. Sokkal fertőtlenebb, mint bárkinek a fürdőszobája, ágya vagy pizsamája. Nem beszélve a párodról vagy a tamponfelhelyezésről. Szóval ne aggódj! :)
2013. febr. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg ott minden normálisan van sterilizálva. Szerintem nem fertőződsz ott vissza.
2013. febr. 6. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!