Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszú menstruációra mit...

Hosszú menstruációra mit tudok javasolni?

Figyelt kérdés

PCO kizárva,orvosnál voltam.

Több ciklus óta küzdök elhúzódó 10-15 napig tartó vérzéssel.

Aviva torna,akupunktúra,gyógynövény kúra esetleg bármi más ami segít?Mit tudok tanácsolni,javasolni?

Más is volt hasonló cipőben,hogy sikerült meggyógyítani?

Az orvosom fogamzásgátlót,Norcolutot,Proverát adna,amit szeretnék elkerülni


2013. febr. 7. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért egy endokrinológushoz is nézz el, nem csak nemi hormonjaid vannak, amik bezavarahatnak.
2013. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen a pajzsmirigy betegség is tud ilyet csinálni.

Nálam is elhúzódó, más okból , nem hormonális ,én az Ergam cseppeket szedem az 5. vérzéses naptól, így 9 nap helyett 7 napig van meg.

Ezt mondjuk fel kell iratni, méh összehúzó hatású növényi alkaloida / anyarozs alkaloida/.

2013. febr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm,tsh értékek is rendben vannak.

Pár éve én is ettem ergamot,de nekem nem sokat segített..

2013. febr. 8. 00:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a napi, intenzív sporttól 7-8 napról 4-5 napra rövidült. Persze ez más kategória, de kipróbálhatod, hátha beválik :) Ártani biztos nem fog. (Amúgy kerékpározni kezdtem akkor, több mind egy órát mentem naponta, amilyen gyorsan bírtam.)
2013. febr. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!