Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudok idegen helyen...

Nem tudok idegen helyen pisilni, mit tegyek? Nagyon aggaszt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most kezdtem a középsulit és érzem hogy nagyon kell pisilnem,szünetbe elmegyek wc-re,de nem tudok pisilni:( Olyan rossz,ráadásul általában mielőtt elmegyek(7óra) pisilek és legközelebb 2-3körül,mert akkor érek haza:(

Mit tegyek,hogy tudjak idegen helyen pisilni?Már ültem percekig a wc-n és arra gondoltam,hogy pisilek,de nem tudtam.Nem félek a fertőzésektől,meg semmitől sem.Szóval nem tudom miért nem megy:(

14/L


2009. szept. 5. 18:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezzel nincsen semmi baj.Sokan nem tudnak úgy pisilni hogyha vannak körülötte és gondolom a wc-szünetbe tele van.Próbálj meg órán kikéredszekedni talán úgy sikerül.
2009. szept. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Elég kis helység a mosdó,van egy előtér ahol max. 2-en férnek el meg 2wc.Szóval a mosdó előtt van egy tér ott szoktunk várakozni.Csak a barátnőm volt bent,de nem tudtam pisilni:(
2009. szept. 5. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:

én simán kibírom, bár annyi órám és szakköröm van, hogy egy héten 2x érek haza 3-kor és 3x 4 órakkor. de fél litert iszok és kibirom

14/L

2009. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, de az biztos nem jó, hogy 7kor, aztán meg 3kor pisilsz. Igyál sok vizet napközben, akkor tutira menned kell majd, és nem hiszem, hogy vissza fogod tudni tartani ha nagyon kell. :) Olyan van nekem is, hogy nehezen indul meg. Mondjuk én olyan helyen, ahol sokan járnak wc-re, nem ülök rá az ülőkére semmi pénzért.
2009. szept. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

természetes én sem ülök rá a wc-re,csak guggolok:D egy kezemen meg tudom számolni,hány helyen ülök rá a wc-re...Nem szeretnék semmilyen fertőzést összeszedni(:

köszi a válaszokat!Megpróbálom,hogy sokat iszok,hátha sikerül pisilnek.De remélem,csak eleinte fura még ez,és meg kell szoknom.Általánosban tudtam pisilni,ha kellett elmentem és pisiltem.Kész,de itt nem megy.

2009. szept. 5. 20:40
 6/10 anonim ***** válasza:
MÉg csak egy hete kezdődött a suli ugye? Akkor még van időd megszokni a helyzetet. :) De régen is voltam 14 éves. :) Sok sikert.
2009. szept. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

MINTHA ÉN TETTEM VOLNA FEL A KÉRDÉST!


Ugyanilyen bajaim voltak nekem is, nagyon sokáig. Aztán elmentem egy táborba, és ott muszáj volt, rákényszerültem, hogy tudjak pisilni. Iskolában én sem tudok, csak órán. Ha van laza órád, amiről kiengednek, vagy elmondod az osztályfőnöködnek, hogy mi a baj, talán megérti.


L/14

2009. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még valamit kihagytam: én csak úgy tudok pisilni, hogy ráülök a wc-re. Ezért mindig van nálam ilyen törlőkendő, direkt wc-re, ilyen dolgok miatt. Talán ha azzal körbetörlöd, és ráülsz, menni fog.*
2009. szept. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
jaj, én is így vagyok, én még szégyellek is bemenni a wc-be. Nem tom, néha nagy nehezen bemegyek, és majd be pisilek, de nem tok mert ideg csaj hangokat hallok nevetni meg ordítani...
2010. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi.

egy tanár sem enged ki minket,mert sokan cigiznek,pedig tilos az iskola területén,így a wc-kbe szoktak.A tanárok nem egnednek ki órán,így akkor nem tudnak cigizni,szünetbe pedig ügyelnek a tanárok.


most már azért általában sikerül pisilnem:)

2010. ápr. 15. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!