Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek ha az egyik mellem...

Mit tegyek ha az egyik mellem nagyobb mint a másik?

Figyelt kérdés
14 éves leszek nem sokára és a melleim már majdnem kifejlődtek,nagyobbak, de mit tegyek ha az egyik nagyobb mint a másik, olyan mintha megállt volna a növésben..:/
2013. febr. 10. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz tenni semmit. Minden lánynak van egy kis különbség a mellei között. Még csökkenhet köztük a különbség, hiszen még fejlődhetnek a melleid.
2013. febr. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, bódi sylvikének az egyik melle kétszer akkora, mint a másik, mégis gerjednek rá a hímek.

[link]

2013. febr. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Bizony, 14 évesen még valószínűleg nem állsz meg a fejlődésben. Volt szerencsém már látni néhány női mellet, általában van eltérés - és minél nagyobbak a cicik, annál feltűnőbb.

Szóval ez nem olyan ritka dolog, ne aggódj miatta. Esetleg ha mész majd nőgyógyászhoz, akkor a doktortól megkérdezheted, hogy hogy is van ez. Mégis jobban elfogadja szakembertől a választ az ember, mint mindenféle kósza válaszadóktól. :)

2013. febr. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szokj hozzá és reménykedj hogy majd behozza a másik. nekem most is van különbség pedig 29 vagyok. De egy nőnek sem teljesen egyforma, csak van akinek nagyobb az eltérés van akinek kisebb. Szerencsére nekem ruhában nem látszik de meztelenül igen, ez van. Nem tudok mást tenni mint elfogadni.
2013. febr. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2013. febr. 10. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig lesz különbség, de majd csökkenni fog.
2013. febr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!