Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez most hogy is van?

Ez most hogy is van?

Figyelt kérdés
Jan. 29-től febr. 02-ig normális időre jött meg a menzeszem. !-én voltam nőgyógyászaton rutin vizsgálaton, mert babát tervezünk. Már akkor egy 23mm-es tüszőt látott a bal petefészkembe, ha jól tudom ez már érettnek számít. Akkor ez most hogy lehet? Mai nap febr.10-én egy csepp barna vércsepp volt. Többször voltunk együtt a férjemmel. Elvileg most lennék középidőn, vagy talán teherbe eshettem és beágyazási vérzés? Kérnék szépen tanácsot.

2013. febr. 10. 18:32
 1/3 A kérdező kommentje:
4-én voltam dokinál, elírtam.
2013. febr. 10. 18:34
 2/3 anonim válasza:
Szia:)Hány naposak a ciklusaid?Egyébként ha jól számolom és voltál a pároddal vérzés alatt is akkor is van nagy ritkán peteérés,de ez tényleg nagyon ritka /ezt olvastam egy babás oldalon/A tüsző már a vérzés első napjától elkezd érni ezért lehetett nagyobb egyébként ezek is méretre is különböznek.Nekem pl egy 17x17 ből szabadult ki a pete.Ha pedig nem így van akkor a csepp barnás vér a petekilökődést jelezte,mert azt kísérheti egy pár csepp.Remélem tudtam segíteni:)
2013. febr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Normális ciklusaim vannak 27-28 napos. Vérzés alatt nem voltunk együtt, csak rákövetkező napon. Ma is volt egy kis barnás pecsételés. Egyelőre nem mentem vissza dokihoz, majd ha nem múlik.
2013. febr. 11. 20:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!