Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mértnem jött meg? 2 hónapja...

Mértnem jött meg? 2 hónapja használok hormonális fogamzásgátlót, vagyis most kéne megjönnie 2. alkalommal mióta használom. Először a 4. nap jött meg, most ma van a 4. nap d még semmi. Ilyenkor mi van? Amúgyis a 2-3. nap kéne megjönnie nem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 6. 16:02
 1/3 anonim válasza:
én hétfőnként szoktam bevenni az uccsó szemet és pénteken szokott megjönni, tehát nekem mindig 4. nap jön meg. Lehet este megjön, vagy holnap, nem kell aggódnod.
2009. szept. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a 7 napban akármikor megjöhet, 2-3 napra rá szokott de ez nem törvényszerű. én csüt veszem be az uccsót és hétfőn jön meg, szal nekemis 4 nap.
2009. szept. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, nem aggódok, mert mindent rendben betartottam, szóval baj elvileg nem lehet, csak hát azért mégis bennem van a félsz..
2009. szept. 6. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!