Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Honnan tudhatom, hogy nem...

Honnan tudhatom, hogy nem kórosan szőrösödök-e?

Figyelt kérdés
tudom, hogy tinédzser korban intenzívebben szokás, de engem zavar, hogy kb. mindenhol szőrösödök. persze a gyanta megoldja, de csak átmenetileg, de nem tudom, hogy milyen szintig normális. 17/L
2013. febr. 12. 19:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, akkor a test középvonalában a köldökig fel egy vékony csík még normál, de a mellek között, és az arcon ha nem pihe, hanem erős szálak nőnek akkor jó ha endokrinológus is lát. (PCOS,elhízás vagy mellékvese eltérések kevés de erős szálú szőrösödést, a tartós alultápláltság, anorexia a piheszőrök általános, testszerte jelentkező megerősödését okozzák)
2013. febr. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Endokrinológián kiderül, hogy mi a helyzet.
2013. febr. 13. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos én nagyon szőrös tipus vagyok, főleg intim részen, de az orvos azt mondta h az normális. A nemnormális az, ha olyan helyeken is szőrösödik az ember, ahol nem kellene, pl. mellkas, mell, arc, hát,stb. 17/L
2013. febr. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. febr. 17. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!