Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan hozzam fel anyának a...

Hogyan hozzam fel anyának a nőgyógyász dolgot?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, több éve menstruálok de mindig is rendszertelen volt. Nagyon idegesít már, és szeretném ha végre látna nőgyógyász és rendbe tenne. Fogalmam sincs hogy hozzam fel ezt anyukámnak, mert nem igazán szoktunk ilyen dolgokról beszélni..

2013. febr. 13. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Légy őszinte , mond el , hogy ez fontos neked, és hogy zavarban vagy , de fontos lenne kideríteni , mi a baj :)
2013. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elég nagy vagy már, hogy magad intézd, tehát ha ciki, ne beszélj vele erről. Arra azért figyelj, hogy rendes vérképet csináltasson a doki, és ne lepődj meg, ha esetleg hormonális a gond, és endokrinológushoz küld. Fogamzásgátlót meg ne fogadj el egyből!
2013. febr. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem is így volt... a végén kiderült, hogy PCOS okozza a rendszertelen menzeszeket

19/L

2013. febr. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. kérdező, a rendszertelen menstruáción kívül semmi tünete nincs?
2013. febr. 13. 20:53
 5/6 anonim ***** válasza:

annyira szembetűnő tünete nem volt.. ici pici túlsúly de tényleg nagyon kicsi (BMI indexem 23 volt ami még normális), kicsit szőrösebb vagyok az átlagnál és ennyi.

rajtam annyira nem jöttek ki a szokásos tünetek és mégis ez a bajom.

2013. febr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen mehetsz Anyukád nélkül is nőgyógyászhoz.
2013. febr. 14. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!