Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Aki használja, mi a véleménye...

Aki használja, mi a véleménye a Lactacyd Femináról?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Én próbáltam, nekem nem jött be. Utána valahogy nem volt komfortos érzés lent. Nekem az Avonos intim mosakodó jön be.
2013. febr. 14. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem a hagyományos Lactacydot próbáltam, így arról nem tudok nyilatkozni, hanem az "ocean fresh gél" változatot, és nekem nagyon bevált. De nyilván egyénenként változik, kinek mi jön be. Például az avonost nem próbáltam, de lehet, hogy teszek egy próbát, ha olcsóbb.
2013. febr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem.
2013. febr. 14. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz, jobb mint a sima tusfürdő, de van sokkal jobb is - legalábbis nekem a frezyderm ph4 jobban bevált.
2013. febr. 14. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és ezt a frezydermet hol lehet venni?
2013. febr. 14. 17:54
 6/7 anonim ***** válasza:

Én innen rendelek, meg is kerestem neked: [link]

6 havi adagot rendelek általában (az 2 flakon, néha még tovább is elég), így egyáltalán nem húzós. Ha duóban veszed meg, úgy olcsóbb is.

2013. febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Juj, köszi, tök jó!!! :)
2013. febr. 15. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!