Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ciklus 29. napja és elmúlt az...

Ciklus 29. napja és elmúlt az enyhe barna folyásom, sőt egyáltalán nincs már folyásom se. Ez miért van? Mikorra várható hogy megjön? 14L

Figyelt kérdés

:s 4 napig volt eddig fehéres-barna folyás,görcsök is vannak(nem biztos hogy a menzesztől).

de a folyásom miért múlt el?



2013. febr. 14. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy a fehéres-barna folyás volt a menstruáció.Ilyen korban előfordulhat,hogy csak barna.
2013. febr. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de nem full barna. rendes fehér folyás barna darabokkal. és most fáj a bal mellem(pedig nem szokott) és begörcsöl a hasam,de szerencsére nem intenzíven csak pár másodpercre. most akkor mi van?

azért köszi

2013. febr. 14. 19:55
 3/10 anonim ***** válasza:
ennyi idősen még telejsen normális hogy nem jön rendesen és nem volt niagzi vér vagy ha akér pár hónap kimarad. Amig nem élsz nemi életet egyenlőre nem kell aggódnod mikatta hogymért nem jön meg mert teljesen természetes.
2013. febr. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van minden, ne izgulj.. 16 éves korodig szinte minden előfordulhat, kimaradésok is..
2013. febr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A te korodban még nincs semmi baj ezzel.
2013. febr. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

jó,de ma is fájt a derekam és hasam is egyszerre,folyásom is volt,de későn néztem meg,hogy milyen színű szal nem láttam. már több mint egy hete fáj a has+derék:( és tegnap este úgy fájt a bal mellem,hogy ahh,pedig előtte sosem fájt.

minden szokványos jel megvan,de még sem jön meg és ezért nem értem az egészet... t.t

2013. febr. 15. 14:29
 7/10 anonim ***** válasza:
dolgoznak a hormonok ezért van mindenféle tüneted. A legtöbb nőnek vannak pre mens tünetei a mellfeszülés, fájás, has avgy derék fájás stb. Ezek teljesen normálisak. Valószinüleg meg fog jönni rendesen is hamarosan.
2013. febr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
remélem :) mert megint harminc akárhanyadik napra jönne így :s pedig a második 28. napra jött, a harmadik 26.-ra és a múltkori a 36. napon érkezett.. furcsa és nagyon zavar ez,már most.
2013. febr. 15. 17:20
 9/10 anonim ***** válasza:
ne zavarjon, ez telejsen természetes igy az elején. Szinte egy láynnak sem áll be rögötn. Amig nem élsz nemi életet nem kell aggódnod és törödnöd vele egyenlőre.
2013. febr. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi,de most már tényleg nem értem mert megint barna folyásom van. kész,feladom xDD
2013. febr. 15. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!