Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » SEGITSEG! Huvelygomba tunetei...

SEGITSEG! Huvelygomba tunetei de mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nos.... Rendszeresen produkalom a gomba tuneteit.. Kellemetlen viszketes sokszor turos folyas neha csak suru.. Pluz van hogy kellemetlen szagu.. Elmentem nogyoyasznoz kb. 1 eve azt mondta, hgy canesten. Oke elmult mindig de egyuttlet utan visszajott . Kb 4-5x kezeltem canesten kombival.. Vegul elmentem megint nogyogyaszhoz ( ezuttal maganrendelobe) ahol azt mondtak, hogy nincs semmi baj ne csinalnak semmit mert csak erzekeny vagyok a behatolasra labor eredmeny sem mutaott mas bacit.. De nem hinnem hogy az eletem hatralevo reszet suru , rossz szagu folyassal akarok leelni... Tuti h ez nem normalis.!

2013. febr. 16. 12:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Neked is meg a párodnak is el kell menni orvoshoz! Őt is kezelni kell.
2013. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Probiotikumos kúpot egyfolytában használj amég nem rendeződik az állapot. Belsőleg gyomorba Gasztrp 825 pár hónapos kúra is kellene.
2013. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Kell a párodnak is gyógyszer. Visszafertőződsz.
2013. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
En is a paromat akartam kezeltetni de maga a nogyogyasz mondta, hogy nem szukseges
2013. febr. 17. 17:23
 5/13 anonim ***** válasza:
Keress másik nőgyógyászt. Nekem se mutatott ki bacit a labor, mégis kaptunk páros gyógyszert.
2013. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül, nekem is ez a panaszom ! barátommal óvszerrel védekezünk, tehát hogy egymást fertőzzük ez lehetetlen. nekem is érzékeny az óvszerre a nunim, ezzel nincs mit tenni sajnos :/ az is lehet hogy nem gombád van, csak érzékenyebb vagy a dolgokra. mindenesetre keress fel egy másik nőgyógyászt, és ha ő is azt mondja hogy ez normális, akkor tényleg így is van ! ha nem használtok óvszert, ideje elkezdeni, legalábbis egy időre biztosan.. a barátodat pedig mindenképp kezeltesd lent.. (most kivételesen gyógyászati értelemben :D)


sok sikert (:

2013. febr. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lelketlen amazon válasza:
Ha valakinek van valami jó megoldása, az engem is érdekelne... az elmúlt egy évben kipróbáltam vagy négy nőgyógyászt (magánt is, SZTK-st is), szerintem kb. 100e Ft-ot hagytam ott a patikában és az orvosoknál, de nincs megoldás. Kiújul a problémám, a bakteriológiai vizsgálatok teljesen negatívak, ezért nagyon gyógyszert sem akarnak adni. Elég sokáig óvszert is használtunk a megelőzésre, de hasztalan. Azt mondják, erősítsem a hüvelyflórám, erősítem én, de úgy érzem, hiába, elég drágák ezek a cuccok, de végleges gyógyulást semmi sem hoz.
2013. febr. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Huha akkor nem vagyok egyedul..:(((( ez amnyira bosszanto.. Amugy le sem fekudtunk csak manualisan csinalta
2013. febr. 19. 14:48
 9/13 anonim ***** válasza:
ha semmit nem mutat ki a labor, akkor tényleg nincs semmi, csak érzékenyek vagyunk a dologra :/ ezzel együtt kell élni sajnos, nincs mit ellene tenni..
2013. febr. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom elhinni h van akinek ilyen es kesz ez van:O efy huvelyflora visszaallitot megprobaolok meg
2013. febr. 21. 13:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!