Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nivea intim törlőkendő,...

Nivea intim törlőkendő, tapasztalatok, bőv. Lent?

Figyelt kérdés

Szerintem felesleges és drága 600 Ft-t kiadni húsz darabért, nincs is rá most pénzem, de menstruálásnál jól jön, ha nem szagosodok egész nap, hanem fel tudok frissülni.


A CBA-ban láttam nedves törlőkendőt 100 Ft/15 db. Ezt is lehet intim területeken használni? Vagy miben különbözik? A niveás az kifejezetten tartalmaz olyan hatóanyagokat, amely véd a fertőzésektől, vagy az is csak sima nedvestörlő és az egész egy nagy lehúzás?


2013. febr. 17. 12:06
 1/1 anonim válasza:

Lehuzas.en ilyenrenem adnek ki pénzt.ez olyan mint a betet az always se jobb a tescosnal csak 3 x annyiba kerül.

Régebben míg nem ne,em kellett megvenni használtam törlökendöt lactacydosat de tul drága és felesleges

2013. febr. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!