Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ez? Mit tehetnék...

Miért van ez? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Úgy három havonta úgy jön meg a menstruációm, hogy iszonyatos görcseim vannak, nem bírok egy helybe feküni, szenvedek, néha sikítanék a fájdalomtól, hányok, hasmenésem van, a derekam leszakad.

Már kétszer is injekcióval tudták csak enyhíteni.

De most állanóan félnem kell, hogy vajon egy hónap múlva megint fetrengek a görcstől? Vagy csak a szokásos fájdalom lesz? Én nem bírok így élni... Egy görcsoldó sem használ, csak a Cataflam. Ha épp nem hányom ki.

Orvosnál voltam, gyakorlatilag nem is érdekelte, nem látott elváltozást, azt mondta ez már első szülésig így marad, vagy szedjek fogamzásgátlót. Hát, azt köszönöm nem!

Mitől lehet ez, hogyha "elvileg" nincs semmilyen betegségem? És mivel lehet enyhíteni a görcsöket?

Lassan 21 éves lány.



2013. febr. 17. 12:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Nővérem javasolta a bő folyadék fogyasztást. Tényleg sokat. Nekem bevált, mert szintén iszonyatos görcseim voltak. Meg ha tampont használok, akkor kevésbé fáj a hasam. Nem tudom miért. Vagy tényleg marad a fogamzásgátló.
2013. febr. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :-)

Kipróbálom, mert elég kevés folyadékot iszok.

A gyógyszert ellenzem és egyébként se szedhetnék.

2013. febr. 18. 19:15
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és a tampon. Az nekem még rosszabbat tesz. Nem tudom, ez hogy lehetséges, de gyengébb leszek tőle. Mármint ilyen ájulás közeli érzésem lesz tőle.
2013. febr. 18. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!