Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális az, ha egy fibroadeno...

Normális az, ha egy fibroadenomának vélt ( nem mentem orvoshoz) csomóból, vagy annak közeléből, sárgás lé folyik?

Figyelt kérdés

Néhány éve, amikor még úgy 13-14 éves voltam, nagyon megijedtünk, mert valami csomót találtunk a mellemben. Megkérdeztük azonban egy ismerősünket, aki megnyugtatott, mert ő nem talált semmit( egyébként nővérként dolgozik). Habár azt mondták, nincs ott csomó, mindig is látható volt ott egy kék folt, mint az erek a bőr alatt, csak ez nagyobb és kerek. Nem foglalkoztam vele, de most ugyanabban a mellemben, ugyanott, mint akkor régen felfedeztem egy kis babszerű csomót, ami eléggé kemény és jó lehet mozgatni is. Nem fáj, és teljesen elkülönül a bőrömtől. Utánanéztem és azt olvastam, hogy az ilyen kis csomók a fibroadenomák, amelyek jóindulatúak.. Egy kicsit megnyugodtam, és nem mondtam el anyának, mert őszintén szólva nem is nagyon merem. De most nőtt egy kis púp a mellbimbótól nem messze, és sárgás, áttetsző folyadék szivárgott belőle, csak egy fél csepp. Véletlenül megnyomtam a mellem, és még több jött ki. Akkor már tudatosan nyomtam kifelé a trutyit, és amikor már nem igazán jött, megtapogattam a csomót. Kisebbnek tűnt... Vajon ez a lé belőle jött ki? És ha igen, van okom a félelemre? Ha valakinek van ilyesmiben tapasztalata, az szóljon, mert még mindig nem mertem elmondani anyának...

16/L



2013. febr. 17. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A kettőnek semmi köze egymáshoz.

De menj el nőgyógyászhoz,ott csinálnak egy ultrahangot, ami teljesen fájdalommentes, és máris megtudod mi az, és kell e tenni vele valamit.

2013. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!